KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16483248
nr 1648 3248
Tuschteckning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 21:02:21
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr