KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16463248
nr 1646 3248
Tuschteckning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 05:35:53)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 18:30:03
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor